top of page

Mover

AL-KO manevra sistemi MAMMUT

Zirvede tek: Ağır yükler artık çok hafif

Tek akslılar için ve ayrıca tandem akslılar için temin edilebilir

Defalarca ödüllendirilen AL-KO çekme karavan manevra sistemi MAMMUT ile karavanınızı kolay ve hassas şekilde hareket ve kumanda edebilirsiniz. Tek başınıza ve tenha bir arazide bile. En dar yerde ve yüzde 28 oranına kadar eğimlerde dahi. Kademesiz ivmelenme ile. Sarsılma ya da kesinti olmadan. Burada kumanda elektroniği sağlam alüminyum tahrike mükemmel şekilde entegre edilmiş olup bu sayede hasar ve ıslanmaya karşı korunmuştur (IP65). Optimize bir gövde sayesinde ısı tahliyesi, önceki modele karşın çok daha iyi duruma getirildi. Uzatılmış çalıştırma süresiyle daha uzun süre manevra yapmak, yüksek sıcaklıklarda ve yüklenmelerde bile sorunsuz şekilde gerçekleşir.
 

Avantajınız:

Şasiye kusursuz entegrasyon

Zemine olan maksimum mesafeyle piyasadaki en hassas manevra sistemi

Sarsılma olmadan manevra yapmak

Hassas şekilde konumlandırma: Bağlantı yapma ve bağlantıyı ayırmada ve en dar yer koşullarında manevra yapma durumunda
 

Kuvvet:

En kuvvetlisi: 4 cm ölçüsüne kadar olan engeller ve aynı şekilde tek akslılar için % 28, iki akslılar için % 15 oranına kadar eğim engel teşkil etmez

Test edilmiş güvenilirlikte daha yüksek performans

Tahrikin tekerleğe elektrikli uygulaması vasıtasıyla her zaman maksimum presleme basıncı
 

Güvenlik:

 

Hafif ağırlık

Yokuş aşağıya sürüşte derhal durma: Joystick bırakılır ve römork frenlenmiş şekilde derhal durur.

AL-KO şaside 2010 yapım yılı itibariyle "M” MAMMUT kabartmalı tak çalıştır montajı

Tahrik komple yalıtımlı ve sıçrama suyu korumalı (IP 65)

AL-KO garanti şartları uyarınca beş yıl garanti

easydriver infinity 2.5

Infinity,hedefinize daha fazla güç ile ulaştırır 

 

Gelişme hayatı kolaylaştırır, bu nedenle easydriver infinity modeli ödüllü sezgisel olarak basit kullanımı ile karavancılık her zamankinden daha kolay hale gelir. Manevra cihazları arasındaki yeni üyemiz her engeli siz rahatça oturuken aşar . Easydriver uygulaması ile akıllı arayüz sayesinde, karavanınız manevrasının son metrelerini kolayca tamamlar.

 

Manevra devrimimiz ödüllü tasarımın belirgin bir şekilde geliştirilmesi % 30 daha verimli şanzıman ve optimize edilmiş motor sayesinde çok daha iyi performans.

 

Tüm mekanizmalar en iyi şekilde izoledir ve bu nedenle su girişine karşı korunur. en kısa sürede daha kolay kurulum 70 mm'lik en uzun temas boyuna sahip döndürme rulosu ile konum kısıtlamasız hareket konsepti (silindirin lastik üzerine serbestçe konumlandırılması) sayesinde maksimum montaj esnekliği. standart olarak uygulamadan kontrol seçeneğini içerir. gerçek zamanlı olarak önemli işletim verileri sağlar.

(örneğin eğim, pil durumu vb.) herhangi bir kullanım için 

bottom of page